اپلیکیشن کتابخانه مهندسی ساختمان

 • اپلیکیشن « کتابخانه مهندسی » تنها اپلیکیشن رایگان موجود در دنیای مجازیست که به عنوان یک دانشنامه جامع برای مهندسان مرتبط با ساختمان سازی طراحی شده است.
 • از ویژگی منحصر به فرد آن می توان به عدم نیاز به ثبت نام و شماره تلفن شخصی و ایمیل و یا اطلاعات محرمانه شماست. همچنین در این اپلیکیشن به آپدیت کل برنامه الزامی نیست. هر زمان ویرایش جدید هر کتابی منتشر شود ما آن را به برنامه متصل می کنیم.
  با نصب این برنامه بر روی گوشی همراه، مهندسان رشته های پنج گانه نظام مهندسی ساختمان این امکان را خواهند داشت که در هر زمان و مکانی به متن آخرین ویرایش کتب دسترسی داشته باشند.
  همچنین اطلاعات مفیدی نظیر آخرین ویرایش آئین نامه طراحی ساختمانها در برابر زلزله (استاندارد2800)، فهرست بها، فهرست جداول اشتال، 210 نمونه قراردادهای رسمی پیمانکاری و کلیه مباحث 22 گانه در یک کتاب به منظور جستجوی کلید واژه، کتاب نویفرت ( مرجع استاندارد های ابعادی ساختمان)، بسیاری از نشریات سازمان برنامه بودجه همچون ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﻓﻨﯽ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﮐﺎﺭﻫﺎی ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﯽ (نشریه 55) و  دستورالعمل ساخت و اجرای بتن در کارگاه (نشریه 327) و ضوابط طرح و محاسبه ساختمان‌های صنعتی فولادی (نشریه 325) و منابع دیگر را همراه خواهید داشت.
 • این اپلیکیشن به موجب حضور اسپانسرین محترم بصورت رایگان در اختیار شما مهندسین گرامی قرار می گیرد.

قابلیت های مورد استفاده در برنامه:

 1. مباحث 22 گانه مقررات ملی ساختمان
 2. کتب ضروری مهندسین( شامل: قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، فهرست بهای ابنیه، جداول اشتال، نظام نامه اصول اخلاق حرفه مهندسی ساختمان، نمونه قراردادهای پیمانکاری، آیین نامه طراحی ساختمان در برابر زلزله 2800 و …)
 3. محصولات مهندسی شامل معتبرترین پکیج های مورد نیاز مهندسین برای ورود به بازار حرفه ای ساخت و ساز
 4. شبکه های مجازی از فعالترین شبکه های مرتبط با ساخت و ساز مهندسی که شما را با ابعاد مختلف مهندسی ساختمان آشنا می کنند.
 5. اخبار استخدام به سه بخش تقسیم شده ( می تونید بصورت رایگان آگهی خود را برای ما راسال کنید تا در این سه بخش قرار گیرد.)
 • بخش استخدام ( آگهی های مخصوص مهندسین جویای کار)
 • بخش رزومه (مخصوص مهندسین توانمند با رزومه های درخشان)
 • بخش فریلنسر ( مخصوص پروژهایی که نیاز به انجام توسط دیگر مهندسین دارند )
 1. کتاب فروشی مخصوص تمامی دوستانی است که از این اپلیکیشن استفاده می برند. براحتی به معتبرترین مرکز کتابفروشی ایران متصل شوید و سفارش کتاب خود را ثبت کنید تا با شما جهت هماهنگی تماس گرفته شود.
 2. یادداشت بخشی جهت لیست کردن آیتم هاییست که نیاز دارید در جایی به غیر از حافظه شخصی خود ذخیره کنید.
 3. پیام های ضروری و همچنین اخبار مهم مرتبط با جامعه مهندسین بصورت روزانه در بالای صفحه اول در صورت متصل شدن به اینترنت به نمایش در خواهد آمد.

    

 

آخرین ویرایش اپلیکیشن را می توانید از لینک زیر تهیه کنید.

Engineering Library App