close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
isifree.ir - 9

Search

اعلانات

    کانال تلگرام isifree.ir

    آموزش ترفند اینترنت موبایلBigETek.com

    آموزش و انجام پروژه متلب matlabfemcod@chmail.ir

در ادامه سری آموزش های isifree.ir به ارائه سری جدید آموزش sap2000 می پردازیم که در انتهای آموزش به مدل سازی سوله نیز پرداخته شده است. هر چه مثال های بیشتری از مهندسین در نقاط مختلف جهان ببینیم باز هم نکاتی وجود دارد که فرا گرفته نشده است. دانلود سری آموزش sap2000 مدل سازی سوله در ادامه مطلب قرار دارد.


ادامه مطلب

تحلیل سازه 1 جزو دروس بنیادین هر مهندس عمران است. فهم تلاش های یک سازه در اثر نیروهای اعمالی به آن توسط فیلم های آموزشی که در ادامه بطور رایگان در اختیار شما قرار می گیرد، امکانپذیر است. دانلود فیلم آموزش تحلیل سازه 1 در ادامه مطلب قابل مشاهده و دانلود است.


ادامه مطلب

نرم افزار های شرکت MIDAS نیز مانند شرکت CSI به دنبال گرفتن بازار مهندسین هستند. قدرتمندی این نرم افزار ها با Etabs برابری می کند. در ادامه فیلم آموزشی تحلیل تاریخچه زمانی - پوش آور توسط نرم افزار MIDAS GEN را می توانید مشاهده و دانلود کنید.


ادامه مطلب

کمپانی csi america عرضه کننده محصولاتی چون Etabs - SAP2000 - CSiBridge - CSiCOL - SAFE فیلم های آموزشی را جهت راهنمایی مهندسین ارائه داده است که در ادامه مطلب می توانید به 37 فیلم آموزشی ایتبز جدید و قدیم Etabs توجه فرمایید و در صورت لزوم آنرا دانلود کنید.

New and old version of 

 ETABS - Watch & Learn


ادامه مطلب

شرکت کنید تا ویدیو رشته شما بیشتر باشد

شما در چه رشته ای تحصیل می کنید؟