close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
isifree.ir - 3

Search

اعلانات

    کانال تلگرام isifree.ir

    آموزش ترفند اینترنت موبایلBigETek.com

    آموزش و انجام پروژه متلب matlabfemcod@chmail.ir

در این سری از آموزش های بتن آرمه مواردی از قبیل طراحی تیر، پله، سقف، ستون و ... را خواهید دید. پیشنهاد می کنیم در صورتی که بتن آرمه 1 را پاس کرده اید حتما این سری را از دست ندهید تا علاوه بر یادآوری و تکمیل قسمت های بجا مانده از تدریس اساتید، به سطح تسلط در طراحی سازه های بتنی برسید. 30 قسمت آموزش کلاس بتن آرمه به زبان انگلیسی در ادامه آمده است. از انگلیسی بودن زبان استاد حراسی نداشته باشید. فرمول ها نمایانگر و یادآور مفهوم خواهند بود.


ادامه مطلب

در سری ویدیو های زنگ تفریح کلیپ هایی علمی و سرگرم کننده را جمع آوری کرده ایم که فکر می کنیم در کاهش استرس های روزمره می تواند مفید واقع شود. این سری از کلیپ ها به صنعت تبلیغات برتر بخصوص در ماشین ها چون Lexus Porsche BMW Volvo Honda  Jaguar همچنین برترین کلیپ های تبلیغاتی تا به امروز می پردازد. 


ادامه مطلب

Conception Assistee Tridimensionnelle Interactive یا CATIA یکی از قدیمیترین مدل ساز های مهندسین مکانیک - هوافضا - کشتی سازی و ... است. از ویژگی های آن می توان به طراحی قطعه , مونتاژ ,محاسبهٔ قیمت تمام شدهٔ محصول ,اتصالات جوش,ورق کاری,طراحی سازه‌ها,بهینه‌سازی قطعات قالبگیری,نقشه‌های مهندسی,طراحی بدنهٔ اتومیبل,سیستم‌های تهویهٔ مطبوع,طراحی حجم‌ها خاص , ... اشاره کرد. آموزش کتیا را با سری مقدماتی شروع کردیم.


ادامه مطلب

برخی از زبان آموزان مایلند چند کار را با هم پیش ببرند مثلا علاوه بر لذت بردن از فیلم به آموزش زبان نیز بپردازند. استراتژی که در ساخت سریال اکسترا بکار رفته است با هدف آموزش زبان بوده است. به گونه ای که فردی از آرژانتین به گروهی انگلیسی زبان ملحق می شود و می خواهد زبان خود را تقویت کند. زیر نویس این سری آموزشی نیز در فیلم بطور کامل قرار داده شده است.


ادامه مطلب

نرم افزار ArcGIS یک نرم افزار با قابلیت های مختلف برای دانشجویان مهندسی در رشته های مختلف می باشد. با دیدن این مجموعه ی بی نظیر میتوانید بسیاری از مشکلات خود را در زمینه کار با این نرم افزار بر طرف نمایید.


ادامه مطلب

شرکت کنید تا ویدیو رشته شما بیشتر باشد

شما در چه رشته ای تحصیل می کنید؟