close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
isifree.ir - 2

Search

اعلانات

    کانال تلگرام isifree.ir

    آموزش ترفند اینترنت موبایلBigETek.com

    آموزش و انجام پروژه متلب matlabfemcod@chmail.ir

در این سری از آموزش های آباکوس تکنیک  های مش بندی 2D, 1D و 3D توسط HyperMesh انجام شده است. همچنین ویرایش هندسه، آنالیز های مختلف، انواع اپتیمایزیشن ها همچون هندسی توپولوژی ترکیبی و اندازه ای  مورد بررسی قرار گرفته است. در ادامه می توانید سری 14 قسمتی  فیلم آموزش مش بندی و اپتیمایزیشن و آنالیز در آباکوس را دانلود کنید.


ادامه مطلب

در این سری فیلم های آموزشی، مهندسی پی پیشرفته که شامل جزئیات پی سطحی و عمیق، دیوار های حمال، اندرکنش خاک و سازه، خاک مسلح شده و ... می شود، شناخت  تنش ها و طراحی انواع پی ها مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه می توانید 40 قسمت از کلاس انگلیسی زبان پی پیشرفته مخصوص مهندسین ژئوتکنیک را دنبال کنید.

 


ادامه مطلب

رویت از سال 2013 جان تازه ای در نحوه مدلسازی برای مهندسین معماری، سازندگان ساختمان دمیده است. ایجاد مدل های 4D 3D 2D با نمایش کوچکترین جزئیات از قابلیت های لازم به ذکر این برنامه است. در ادامه مطلب سری اولیه و مقدماتی آشنایی با Revit مخصوص مهندسین معمار را قرار داده ایم.


ادامه مطلب

شاید بسیاری از ما برای برقراری ارتباط در انتخاب لغات بدلیل دایره کم لغات انگلیسی با مشکلات زیادی بر خورده باشیم. همانطور که بسیاری از اساتید مطرح زبان پیشنهاد می کنند بهترین راه درک و مفهوم یک لعت و فراگیری سریع آن استفاده از آن لغت در جملات است. بنابر این این سری از آموزش ها شما را با آموزش لغات در متن اخبار آشنا می کند. این سطح از آموزش مخصوص کسانیست که نیاز به دانش لغات بیشتری برای فهم اخبار و یا بخش listening در آزمون تافل و آیلتس دارند. در ادامه می توانید 130 قسمت از سری آموزش لغات BBC Learning English را که در هر کدام از آنها چندین کلمه کلیدی آموزش داده شده است را مشاهده و دانلود کنید.


ادامه مطلب

شرکت کنید تا ویدیو رشته شما بیشتر باشد

شما در چه رشته ای تحصیل می کنید؟