close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
isifree.ir - 10

Search

اعلانات

    کانال تلگرام isifree.ir

    آموزش ترفند اینترنت موبایلBigETek.com

    آموزش و انجام پروژه متلب matlabfemcod@chmail.ir

درس تئوری سازه یکی از دروس دوره کارشناسی محسوب می شود. در این درس به بررسی انواع نیروهای وارد بر یک سازه پرداخته می شود. همچنین انواع روندهای تحلیل نیروهای داخلی ایجاد شده در یک سازه ناشی از نیروهای خارجی نیز مورد بررسی قرار می گیرد. آموزش این درس توسط دکتر محمد علی قناد که دوره کارشناسی و ارشد خود را در دانشگاه صنعتی شریف سپری نمودند و سپس مدرک دکترای خود را از دانشگاه ناگویا ژاپن اخذ کردند، صورت می گیرد. ایشان در حال حاضر به عنوان استاد در دانشگاه صنعتی شریف فعالیت می کند.


ادامه مطلب

یکی دیگر از انواع پل های مرسوم بکار گرفته شده در سطح جهانی پل های box - girder هستند که در ادامه فیلم آموزشی یک سمینار تحلیل تحت زلزله پل بتنی تیر جعبه ای در SAP2000 را مشاهده خواهید کرد.


ادامه مطلب

برخی ابهامات برای دانشجویان تازه پا به عرصه جامعه بزرگ مهندسی نگذاشته ، از زمان تحصیل همچنان باقی مانده است. سری آموزشی که در ادامه معرفی می شود به برخی از آنها پاسخ داده است. مطمعنا از آنها لذت خواهید برد.


ادامه مطلب

مدل کردن پله جزو آن قسمت هایی از مدل سازیست که روش های متفاوتی دارد. حتی مدل کردن انواع پله های اسپیرال یا پله های دورانی - پله کرو یا  پله فلت- پله دوجهته یا پله سه طرفه دارای جزئیاتی است که نیاز به توجه بیش از حد دارد. در ادامه می توانید 14 فیلم آموزش مدل کردن انواع پله در Etabs , SAP2000 را مشاهده و دانلود کنید. پیشنهاد می کنیم تمامی آنها را مشاهده کنید و بر تمامی آنها تسلط داشته باشید.


ادامه مطلب

میدانیم که استفاده از جداگرها نه تنها برای پل ها بلکه برای آسمانخراش ها، نیروگاه های اتمی و بطور کل سازه هایی با اهمیت ویژه، در هنگام مخاطراتی از قبیل زلزله، لازم است. جداساز ها تا حدودی مانند میراگر ها نقش کاهش نیروها اعمالی از طرف زلزله به پل را دارند. نرم افزار های کاربردی در این زمینه SAP2000 و CSIBridge و MIDAS و ... است. برای مشاهده و دانلود فیلم آموزشی تحلیل تاریخچه زمانی غیرخطی پل جداسازی شده توسط نرم افزار Midas به ادامه مطلب بروید.


ادامه مطلب

شرکت کنید تا ویدیو رشته شما بیشتر باشد

شما در چه رشته ای تحصیل می کنید؟