close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
برترین فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک رایگان از سراسر دنیا

Search

اعلانات

    کانال تلگرام isifree.ir

    آموزش ترفند اینترنت موبایلBigETek.com

    آموزش و انجام پروژه متلب matlabfemcod@chmail.ir

در این سری از آموزش های آباکوس تکنیک  های مش بندی 2D, 1D و 3D توسط HyperMesh انجام شده است. همچنین ویرایش هندسه، آنالیز های مختلف، انواع اپتیمایزیشن ها همچون هندسی توپولوژی ترکیبی و اندازه ای  مورد بررسی قرار گرفته است. در ادامه می توانید سری 14 قسمتی  فیلم آموزش مش بندی و اپتیمایزیشن و آنالیز در آباکوس را دانلود کنید.


ادامه مطلب

در این سری فیلم های آموزشی، مهندسی پی پیشرفته که شامل جزئیات پی سطحی و عمیق، دیوار های حمال، اندرکنش خاک و سازه، خاک مسلح شده و ... می شود، شناخت  تنش ها و طراحی انواع پی ها مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه می توانید 40 قسمت از کلاس انگلیسی زبان پی پیشرفته مخصوص مهندسین ژئوتکنیک را دنبال کنید.

 


ادامه مطلب

Conception Assistee Tridimensionnelle Interactive یا CATIA یکی از قدیمیترین مدل ساز های مهندسین مکانیک - هوافضا - کشتی سازی و ... است. از ویژگی های آن می توان به طراحی قطعه , مونتاژ ,محاسبهٔ قیمت تمام شدهٔ محصول ,اتصالات جوش,ورق کاری,طراحی سازه‌ها,بهینه‌سازی قطعات قالبگیری,نقشه‌های مهندسی,طراحی بدنهٔ اتومیبل,سیستم‌های تهویهٔ مطبوع,طراحی حجم‌ها خاص , ... اشاره کرد. آموزش کتیا را با سری مقدماتی شروع کردیم.


ادامه مطلب

نرم افزار solidworks قابل توجه بسیاری از مهندسان و دانشجویان رشته های مهندسی مکانیک ، مهندسی صنایع ، نقشه کشی صنعتی و ... بوده زیرا نسبت به نرم افزارهای مشابه از محیط کاربری ساده ای بر خوردار است و در عین حال به پیشرفته ترین ابزارهای طراحی و مدلسازی نیز مجهز می باشد. در ادامه می توانید فیلم های آموزشی 37 قسمت از سری مقدماتی مدل سازی در solidworks را دانلود کنید.


ادامه مطلب

دینامیک نیوتونی جزو دروس پایه ای رشته های مهندسی مکانیک و عمران پس از استاتیک است. برای فهم این درس فیلم های آموزشی بصورت نوشتاری برای شما ارائه کردیم که امیدواریم مثمر ثمر باشد. دانلود فیلم های آموزش دینامیک در ادامه مطلب قرار دارد.


ادامه مطلب

شرکت کنید تا ویدیو رشته شما بیشتر باشد

شما در چه رشته ای تحصیل می کنید؟